Eriolukorrast väikses pereettevõttes

Eriolukorrale vaatamata kasvavad teie kõigi tarbeks külvatud ja istutatud ning armastusega hooldatud maitsetaimed, võrsed, õied muudkui aga edasi. Paraku ei ole meil neid maitseid ja ilu enam kellelegi pakkuda. Kümme aastat pühendumust ettevõtte ülesehitamisele haihtus üleöö.
99,9% meie klientide tegevus on väga tugevalt pärsitud, enamik on oma tegevuse sootuks peatanud. See karm reaalsus puudutab kõige valusamal ja otsesemal viisil ka meie väikest pereettevõtet. Lisaks meie perele puudutab see olukord veel kuute kohalikku peret.
   
Lootuses, et viiruse hoog raugeb ja nädalate ning kuude möödudes saame taas pöörduda tavapärase rütmi juurde tagasi, tuleb meie pisikesel kollektiivil endiselt igapäevaselt taimi hooldamas käia ning kasvuhooneid edasi kütta. Neid kulusid ja tegevusi ei ole selles valguses võimalik ära hoida. Kaugtööd ei ole võimalik meie valdkonnas teha. Oleme koostanud erigraafiku - töötame vähendatud koosseisus ja rakendanud muid meetmeid, et hoida oma töötajate ja klientide tervist ja kogu töökeskkonda võimalikult ohutuna.
 
Kokkuvõtvalt - meil on pakkuda väga palju ilusat ja maitsvat kraami! Andke teada, kui soovite oma klientidele, ettevõtetesse, endale, kolleegile või oma perele ja lähedastele, sõpradele tellida värsket ja tervislikku eestimaist maitserohelist.      
Foto: Luxveg
Meil on pakkuda maitseid, värve ja tekstuure igas mõõdus - mini ja maxi redistest, mikrovõrsete, petite´ võrsete ja salatite, suuremate ja tugevama tekstuuriga lehtede ja õiteni välja. Meil on võimalus täita nii väikseid kui ka suuremaid soove.
Eripakkumises on maitsetaimede salat "Segu 7" (sisaldab erinevas suuruses maitsetaimede ja köögiviljade lehti) 100g hind 2,50€. Soovi korral kirjuta meil Messengeri, saada e-kiri, helista või sisesta tellimus kodulehelt. Pakkumine kehtib 15. aprillini.

Saame organiseerida kauba teieni vastavalt kokkuleppele (ukselt ukseni kuller vms). Võimalik on ka meie juurde kaubale järele tulla teavitades meid sellest ette, nõnda saame leppida kokku kontaktivaba kauba üleandmise viisi.

Lubage meil teid üllatada ja inspireerida! Toetage töökohtade säilimist! Olgem terved!

Eelmine
Koleköögiviljad ehk ärme raiska toitu
Järgmine
Uus salatisegu "Segu 7" ja esimesed retseptid

Vastused puuduvad

Email again: