Pood

Vaata lähemalt

Mikro võrsed

Vaata lähemalt

Salatisegud, petite´ lehed ja ürdid

Vaata lähemalt

Söödavad õied

Vaata lähemalt

Ürditopid

Vaata lähemalt

Köögiviljad

Vaata lähemalt

Gurmeetooted

Vaata lähemalt

Potitooted

Vaata lähemalt

Kuivatatud tooted

Vaata lähemalt

Kasvata ise

Ehedus


Soovime oma klientidele pakkuda puhtaid maitseelamusi. Kõik meie ettevõtte tooted on kasvatatud substraadil meie kasvuhoonetes ja avamaal. Anname endast parima, et meie toodang oleks alati kvaliteetne ja värske. Me koristame oma saagi alles pärast tellimuse saamist ning paljudel juhtudel saadame ka samal päeval selle teile teele. Erinevalt hüdrokultuurina kasvatatud toodetest on meie võrsetel parem säilivus, kuna on kasvatatud mullas. Nad on maitsvad, mitmekülgsed, erilised! Neid saab kasutada garneeringuna või eraldi salatitena.


Sortiment


Pakume Baltimaade kõige laiemat sortimenti võrseid, söödavaid õisi ja beebiköögivilju. Kasvatame võrseid ja õisi aastaringselt. Olenevalt hooajast on sortiment varieeruv.


Meie kasvatavate taimede suuruste standardid


Taimede eri kasvufaasid pakuvad meile võimalusi panna taldrikule alati midagi omapärast. Olenevalt taimede suurusest on võimalik avastada vaid antud kasvujärgule iseloomulikke tekstuure ja maitseid, mis on ainulaadsed ja huvitavad.

Meil on kasutusel sõltuvalt tooterühmast ja kasvujärgust terminoloogia, mis aitab kokal tellimuse vormistamisel teha valikuid ning edastada meile oma täpne soov.

Taimede erinevate kasvujärkude kasutamine mitte ainult ei rikasta valikuid retseptide ja menüü koostamisel, vaid kannab endas ka rohelist mõtteviisi leides kasutusviise taimede väga erinevatele osadele.

NB! Loetletud toodete suuruste standardid on ligikaudsed ja sõltuvad liigist, koristatud sordist ja aastaajast.