Ettevõttest

Ettevõttest


Meie ettevõte sai alguse 2010 aasta teises pooles, mil astusime esimesed reaalsed sammud pikka aega küpsenud idee ja unistuse realiseerimise suunas.
Tegutseme klassikalise pereettevõttena. Meie põhitegevusalaks on mikrosuuruses vürtsi- ja maitsetaimede, söödavate õite ning eksklusiivsemate miniköögiviljade kasvatamine. Julgeme end nimetada valdkonna pioneerideks Eestis, olles selles tegutsenud nüüdseks juba rohkem kui üksteist aastat.

Meie visioon


Olla eelistatuim partner Eestis ja naaberriikides gurmee köögiviljade ja maitsetaimede tootjana.

Meie missioon


Üllatame ja inspireerime

Meie lugu


Meie tänase ettevõtte juured ulatuvad aastasse 2000 ehk aega, mil töötasime tudengitena Ameerika Ühendriikides. Sealt pärineb ka algne idee hakata kasvatama võrseid ja söödavaid õisi.
Idee küpses ja ootas oma aega. Esimesed reaalsed sammud unistuse realiseerimise suunas astusime 2010 aasta teises pooles, mil püstitasime oma esimese väikese kasvuhoone.


Aitame kaasa sellele, et Eestimaal tegutsevatel kokkadel - nii professionaalidel kui ka kodukokkadel, oleks võimalus kasutada kodumaist kõrgekvaliteedilist toodangut, millel on alles neile omane ehe maitse!

Meie eesmärgiks on täita teie tellimus 24h jooksul, et tagada võrsete maksimaalne värskus! Tarnime teile kauba juba järgmise päeva lõunaks juhul, kui teie tellimus jõuab meieni eelneval päeval hiljemalt kell 10.

Aga me ei jõua kõike seda tööd vaid kahekesi ära teha! Luxvegi tiim koosneb väga pühendunud ja  aiandust armastavatest inimestest ning ulatub tipphooajal kuni 10 inimeseni! 

Toodete pakendamine


Kasutame oma kasvatatud toodete pakendamiseks peamiselt paberkotte ja pappkaste ning PET pakendeid. Eelnimetatud pakkematerjalid on õigel sorteerimisel ja liigiti kogumisel korduvkasutatavad. Juba aastaid taaskasutame hoogsalt ka ise juba kasutusel olnud toiduainete rühmapakendeid. Seetõttu jõuab tihtipeale meie kaup teieni hoopis toiduõli, jäätise või näiteks küpsiste pakendamiseks kasutusel olnud rühmapakendites. Hoiame keskkonda ja sorteerime pakendeid!

Luxveg OÜ on MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsiooni (ETO) klient alates 2012. aastast.